alüminyum etiket


Metalize PP Opak Etiket, PP opak etiket ile aynı özellikleri taşır. Yırtılma, aşınma ve dış ortam şartlarına karşı oldukça mukavemetlidir.   Plastik bazlı olduğu için uzun süreli kullanıma uygundur. Kimya sektöründe özellikle deterjan ve şampuan gibi kimyasal içeriği olan ürünler için tercih edilir.   Baskılı ve baskısız olarak istenilen ebatta üretimi […]

Metalize PP Opak Etiket

Baskılı Metalize PP Opak Etiket

Metalize kuşe etiket, metal-alüminyum görünümlü kuşe etikettir. Kuşe etiket ile aynı özellikleri taşır. Tek farkı alüminyum görünümlü olmasıdır. Genellikle teknoloji ve giyim firmaları tarafından tercih edilir. Baskılı ve baskısız olarak istenilen ebatta üretilebilir. Üzerine barkod basılabilir.  

Baskılı Metalize Kuşe Etiketi

Metalize Kuşe Etiket


Alüminyum kabartma etiket olarak da bilinir. Çeşitli kalınlıklarda alüminyum levhalardan üretilir. Üzerine istenilen baskı ve kabartma yapılabilir.   Alüminyum etiketler kendiliğinden yapışkanlı olmayıp çift taraflı yapışkan ile kullanılırlar. Dış ortam şartlarından etkilenmezler.   Alüminyum etiketlere kabartmalı şekil verilebilir. Bu sayede ürünleriniz çok daha şık bir görünüme kavuşur.      

Metal-Alüminyum Etiket

Metal Alüminyum Etiket