Termal Etiket 9


Termal etiketler, piyasada en çok kullanım alanı olan etiket çeşididir.

 

Hem ucuz olması hem de kolay baskı yapılabilmesi nedeniyle kısa ömürlü kullanımlar için en çok tercih edilen, en ideal etiket türüdür.

 

Termal etiketler dış ortam şartlarına karşı hassas bir yapıya sahiptir. Isıya, güneş ışığına, soğuğa ve neme karşı dayanıksız olup geçici ve kısa süreli kullanımlar için uygundur. Raf ömrü uzun olan ürünler ve kullanım alanları için tercih edilmez. Genel kullanım alanları perakende satışlarda, marketlerde terazi, bakliyat vb ürünlerde, şarküterilerde ve kısa raf ömrüne sahip ürünlerin fiyatlandırılmasında kullanılır.

Termal etiket örnekleri:

Termal etiketlere barkod yazıcılarla kolaylıkla baskı yapılabilir. Ribon, kartuş gibi herhangi bir ara malzemeye ihtiyaç duymaz. Isıya duyarlı yapısı sayesinde barkod yazıcılarda bulunan ısıtıcı kafa ile baskı yapılır.

 

Termal etiketler isteğinize göre renkli baskılı (firma ismi, logo vs)veya baskısız olarak, istenilen ebatta ve sayıda üretilir ve zamanında teslim edilir.

 

Piyasada en çok kullanılan termal etiket ölçüleri ve kullanım alanları şu şekildedir.

 

100 X 100 Termal Etiket Genellikle koli etiketi olarak bilinir. Kolilerin dış yüzeyine yapıştırılır. Her kullanım için uygundur.
40 X 58 mm Termal Etiketi Terazi etiketi olarak kullanılır. Market ve şarküterilerde terazi tartı bilgilerini basmak için kullanılır.
20 X 40 mm Termal Etiket Fiyat etiketi. Genellikle ürün fiyatlandırması için kullanılır. 4’lü sıra halinde sarılır. Üzerine fiyat ve gerekirse barkod bilgisi basılabilmektedir.
75 X 150 mm Termal Etiket Genel amaçlı kullanıma uygun termal etiket.
100 X 150 mm Termal Etiket Koli etiketi olarak kullanımı uygundur. Genel amaçlı kullanıma uygundur.

 

Etiket siparişleriniz için:

EtiketveAmbalajcom-cursor

tel

online_teklif

 

 

 

 

.